Giyotin Cam

Giyotin Cam

Giyotin Cam Sistemleri yapı olarak dikey yönde hareket edip, açılıp kapanan cam sistemleridir.

Giyotin Cam Nedir?

Giyotin Cam Sistemleri yapı olarak dikey yönde hareket edip, açılıp kapanan cam sistemleridir. Manuel giyotin bioklimatik pergola ve motorlu giyotin arasındaki fark ise Manuel giyotinin adı üstünde elle ayarlanıyor olmasıdır. En büyük özelliği şık ve estetik olmasının yanında rüzgar ve yağmur gibi kötü hava koşullarını kesiyor olmasıdır.

Her türlü iç ve dış alanı geliştirmek için yenilikçi giyotincam işlevini estetikle birleştiren standart dikey açilabilir cam sistemleridir.
Standart giyotin cam sistemlerimiz minimum çerçeveye sahiptir, bu nedenle dış mekanın engelsiz bir görünümünü sunar. Bunlar, tüm yıl boyunca açık alanınızdan çarpıcı panoramik manzarayı en iyi şekilde çıkarmak için mükemmeldir.

Dikey Giyotin Cam 

Dış mekanın temiz, sınırsız manzarasını deneyimleyin.
Alanınızı en üst düzeye çıkarmak için benzersiz bir giriş noktası oluşturmak için çift katlı veya sürgülü sistemlerle entegre edilebilir.
Hava koşullarına bağlı olarak kolayca açılıp kapanabilen tüm hava koşullarına uygun bir çözüm.
Klasik tahrik sistemimizle 4 m'ye kadar yatay camı etkili bir şekilde yayabilir.

Birinci sınıf cam ekran sistemlerimiz, dış mekanın sınırsız bir görünümünü sunan geniş ve dramatik pencere açıklıkları oluşturur. Giyotin tasarımı ile minimal pencerelerimiz yerden tasarruf sağlar ve açmak ve kapatmak için aşağı veya yukarı kolayca kaydırılabilir, bu da bu cam sistemlerini herhangi bir ticari veya ev ortamı için mükemmel hale getirir.

Çerçevesiz dikey giyotin cam pergola sistemlerimiz, pergola, teras, tente ve balkon gibi açık hava yaşam alanlarında kuvvetli rüzgarlara karşı koruma sağlamak için mükemmeldir. Bunlar, çeşitli ticari ve konut mülklerine uyacak basit ve şık bir tasarıma sahiptir.
Giyotin özelliği, ilave rüzgar koruması için camın yukarı kaydırılmasına olanak tanır ve minimal tasarım, herhangi bir engel olmadan manzaraya hayran olmanızı sağlar. Cam sistemlerimiz, örneğin verandanızı bahçenin geri kalanından ayırmak gibi mülkünüzün belirli alanlarını bölmek için de kullanılabilir.